Areál

 Areál našeho oddílu se nachází kousek od centra Prahy u tramvajové zastávky Nádraží Braník. Oddíloví koně jsou ustájení ve zděné stáji původního stavení, která čítá sedm boxů.


 Naproti vstupu do areálu stojí venkovní stáj, ve které jsou nyní ustájeni dva soukromí a dva oddíloví koně.

V rodinném domě, odkoupeném v roce 2002 po velkých povodní od bývalých majitelů, se nacházejí tři šatny pro členy( jezdecká, rehabilitační,voltižní), sociální zařízení, kuchyňka a kancelář.

V domečku se nachází také dvě sedlovny (soukromá a jezdecká) a voltižovna.

Z jezdecké šatny je dobrý výhled na zastřešenou dolní jízdárnu.V ní se pořádají veškeré oddílem konané akce, jak jezdecké, tak voltižní. Zejména v zimě zde probíhá většina výcviku. V létě 2014 byl pořízen nový povrch z geotextilie.

Kvůli prašnosti horní jízdárny se nám jí bohužel nedaří využívat tak, jak bychom chtěli. Po důkladném pokropení ale skvěle slouží jako opracoviště při akcích nebo výcviku.

Podél levé strany areálu se táhne skromný výběh. Nedisponuje velikostí, ale vzhledem počtu našich koní dostačující. Stromy v létě poskytují potřebný stín a nově zavedený elektrický ohradník našim miláčkům zabraňuje, v jejich tak oblíbeném, útěku.


Díky odtahové službě, která sídlí v horní části areálu je celý prostor oddílu pod neustálým dohledem kamerového systému!!!